Енергетичний сектор

СИТУАЦІЯ В ЕНЕРГОСИСТЕМІ на 1️⃣ 1️⃣ жовтня: енергетики відновили живлення для 3 тисяч споживачів

СИТУАЦІЯ В ЕНЕРГОСИСТЕМІ на 1️⃣1️⃣ жовтня: енергетики відновили живлення для 3 тисяч споживачів

💡ГЕНЕРАЦІЯ ТА СПОЖИВАННЯ

Енергосистема залишається збалансованою. Однак постійні ворожі атаки призводять до пошкоджень, що ускладнюють її роботу. Триває активне відновлення енергооб’єктів і підготовка енергосистеми до осінньо-зимового періоду.

Закликаємо продовжувати ощадливо використовувати електроенергію у пікові години споживання, особливо у вечірній період навантаження з 17:00 до 22:00.

💥НАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВ

За минулу добу через обстріли і бойові дії були знеструмлення у Дніпропетровській, Донецькій, Миколаївській, Харківській та Херсонській областях.

У Миколаївській області через ракетний обстріл території енергетичного об'єкта знеструмлювались підстанція та побутові споживачі. Живлення відновлено за резервною схемою. Поранення отримали три працівники, їм було надано медичну допомогу.

У Херсонській області внаслідок атаки дроном пошкоджено обладнання підстанції, знеструмлювались підстанція та побутові споживачі. Живлення відновлено.

🔌СТАН МЕРЕЖ

Полтавська область: через технологічні порушення вимикалось обладнання на одній із підстанцій, що призвело до необхідності застосування аварійних графіків відключень через низький рівень напруги, знеструмлювались підстанції та побутові споживачі. Живлення відновлено.
Хмельницька область: з технологічних причин знеструмлювались підстанції та побутові споживачі у двох областях. Живлення відновлено за резервною схемою.

ЗНЕСТРУМЛЕННЯ ТА ЗАЖИВЛЕННЯ СПОЖИВАЧІВ

Минулої доби енергетики відновили живлення для 2816 споживачів, що були знеструмлені внаслідок бойових дій та технологічних порушень. На ранок залишаються частково або повністю знеструмленими через бойові дії та техпорушення 522 населених пункти.

⚛️СИТУАЦІЯ НА ЗАЕС

Рівень води у ставку-охолоджувачі становить 14.29 м. Цього достатньо для забезпечення потреб станції.

↪️ІМПОРТ

На поточну добу прогнозується імпорт із Польщі, Словаччини, Румунії, Угорщини та Молдови загальним обсягом 2308 МВт*год та потужністю 604 МВт.


🎞

Джерело - https://t.me/energyofukraine/3020